Me bikini të verdha dhe me forma bombastike, Demi Rose tërheq vëmendjen e të gjithëve - Bota Sot
Me bikini të verdha dhe me forma bombastike, Demi Rose tërheq vëmendjen e të gjithëve

Bota e Yjeve

Me bikini të verdha dhe me forma bombastike, Demi Rose tërheq vëmendjen e të gjithëve

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 16:17
Demi Rose

Pas ndarjes nga milioneri Dj Chris, Demi Rose ka vendosur të udhëtojë nëpër botë.

Vendndalimi i rradhës ka qenë Tajlanda. Ajo po shijon plazhet më të bukura të vendit, ku nuk mungojnë as fotot provokuese.

Modelja nxjerr në pah format bombastike duke lënë pa fjalë fansat e saj.

Image
Image

Në fotot e fundit ajo shihet në një jaht super luksoz dhe ajo çfarë bie më shumë në sy janë bikinit e verdha që i nxjerrin format e trupit në mënyrë perfekte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat