Chloe shfaqet seksi në të kuqe - Bota Sot
Chloe shfaqet seksi në të kuqe

Bota e Yjeve

Chloe shfaqet seksi në të kuqe

Nga: Bota sot Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 22:42
Chloe Sims

Ajo së fundmi në një gjendje dramatike është fejuar me yllin e Amber Turner, derisa po filmonte episodin special për Krishtlindje të TOWIE.

Dhe Chloe Sims kishte vendosur ta linte dramën pas për pak, derisa mori pjesë në darkën në TRIC's Christmas, shtëpinë Grosvenor, bashkë me yjet Olivia Attwood dhe Jess Wright, përcjell Bota sot.

Ajo u paraqit tejet seksi e veshur në të kuqe, derisa ekspozoi hiret trupore dhe gjoksin pa sytjena./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat