Rihanna nxjerr gjoksin bombastik - Bota Sot
Rihanna nxjerr gjoksin bombastik

Bota e Yjeve

Rihanna nxjerr gjoksin bombastik

Nga: Bota sot Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 22:54
Rihanna

Ajo njihet për figurat e saj seksi trupore dhe stilin e veçantë.

E të hënën mbrëma, Rihanna ka publikuar imazhe seksi, derisa ka kaluar kohë e vetme në shtëpi me Alexa-n, përcjell Bota sot.

Ajo ka ekspozuar gjoksin bombastik, duke treguar sytjenat./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat