Bikinet i bien të vogla, modelja zbulon çdo pjesë të trupit - Bota Sot
Bikinet i bien të vogla, modelja zbulon çdo pjesë të trupit

Bota e Yjeve

Bikinet i bien të vogla, modelja zbulon çdo pjesë të trupit

Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 08:19
Anastasia Kvitko

Modelja e njohur e ka ‘ndezur’ sërish rrjetin.

Modelja e famshme, Anastasia Kvitko e ka incizuar edhe njëherë trupin nga afër dhe po e ‘çmend’ rrjetin.

Ajo e ka bërë një postim në Instastory dhe duket tejet seksi në bikinit e vogla të cilat gati sa nuk i zbulojnë gjithçka.

Image
Image

Anastasia është një prej konkurrenteve të forta të Kim Kardashian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat