Irina Shayk provokon ish partnerin, Bradley Cooper - Bota Sot
Irina Shayk provokon ish partnerin, Bradley Cooper

Bota e Yjeve

Irina Shayk provokon ish partnerin, Bradley Cooper

Nga: Bota sot Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 20:40
Irina Shayk

Ajo u nda nga partneri i saj Bradley Cooper në fillim të këtij viti.

Dhe Irina Shayk i tregoj atij se qfarë vërtetë ka humbur ai, kur Irina u shfaq e pasurite e bollshme në sytjena të kuq të lezetshëm, të premten.

Supermodelja u shfaq para kamerës derisa perkëdhelte një arush gjigant pelushi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat