Vildane Zeneli shfaqet tejet seksi - Bota Sot
Vildane Zeneli shfaqet tejet seksi

Bota e Yjeve

Vildane Zeneli shfaqet tejet seksi

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 08:31
Vildane Zeneli

Modelja shqiptare, Vildane Zeneli ka sjell përsëri disa foto tepër të nxehta në rrjetet sociale

Bukuroshja shquhet për fotot e saj të nxehta në rrjetet sociale dhe për këtë gjë ajo përkujdeset që ndjekësit e saj në Instagram të jenë gjithmonë afër saj.

Edhe pse poston shumë rrallë në Instagram, ajo është megjithatë shumë aktive në InstaStory.

Sonte ajo ka postuar një foto ku ekspozon turpin e saj seksi, me fokus të veçantë reklamon gjoksin e saj gjigant.

Ajo po ashtu mban një pije në dorë.

Nuk dihet se a është ky edhe ndonjë fotosesion i radhës për të bërë marketing të ndonjë produkti gjë që bën ajo vazhdimisht në SHBA.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat