India Reynolds shumë e "nxehtë" për Shën Valentin - Bota Sot
India Reynolds shumë e "nxehtë" për Shën Valentin

Bota e Yjeve

India Reynolds shumë e "nxehtë" për Shën Valentin

Nga: Bota sot Më: 17 janar 2020 Në ora: 18:37
India Reynolds

Kohët e fundit u zbulua si një ambasadore e markës Boohoo.

Dhe India Reynolds bëri stuhi me fushatën e saj të fundit në internet, kur u shfaq për Shën Valentin të enjten.

Ylli i Love Island nuk dukej aspak e bujshme kur tregoj trupin e saj me të brendshme të zeza me dantella pranë një vaske të madhe./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat