Si rrallë herë, Kim Kardashian shëtit qytetit pa pikë grimi - Bota Sot
Si rrallë herë, Kim Kardashian shëtit qytetit pa pikë grimi

Bota e Yjeve

Si rrallë herë, Kim Kardashian shëtit qytetit pa pikë grimi

Më: 18 janar 2020 Në ora: 11:19
Kim Kardashian

Ajo ndau disa snapsa seksi dhe magjepsëse të vetes, pranë plazhit ku shihen në një fustan me detaje tigri të premten në mëngjes.

Në orët e pasdites, ylli Keeping Up With The Kardashians u pa pa grim, derisa ishte nisur për heqjen e çmimeve të padëshiruara me “SEV Laser” në vendlindjen e saj në Calabasas.

Pavarësisht se duke më pa ekstravagante sa jemi mësuar, 39-vjeçarja tregoi disa nga pasuritë e saj kryesore që i kanë ndihmuar asaj që të bëhej ajo që është sot, një nga personazhet më të njohur në botë.

Image
Kim Kardashian

 

Drejtoresha e Përgjithshëm e SKIMS dhe KKW Beauty në pantallona të ngushta lëkure të zeza me një bluzë portokalli, ajo dhuroi gjithashtu një palë çizme kremi me maje.

Ndryshe, 39 vjeçarja duke në formë të shkëlqyer.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat