Gigi dhe Bella shfaqin stilet e tyre në Paris - Bota Sot
Gigi dhe Bella shfaqin stilet e tyre në Paris

Bota e Yjeve

Gigi dhe Bella shfaqin stilet e tyre në Paris

Nga: Bota sot Më: 18 janar 2020 Në ora: 18:43
Gigi Hadid

Ato u shfaqën në Javën e Modës për Meshkuj në Paris.

Dhe Gigi Hadid dhe motra e saj, Bell treguan stilet e tyre të veshjes kur u larguan nga hoteli me pesë yje Le Royal Monceau të shtunën./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat