Kim dhe Khloe shfaqen me plot stil, teksa xhirojnë për sezonin e ri të “Keeping Up With the Kardashians”

Bota e Yjeve

Kim dhe Khloe shfaqen me plot stil, teksa xhirojnë për sezonin e ri të “Keeping Up With the Kardashians”

Më: 23 janar 2020 Në ora: 12:26
Kim Kardashian

Kim Kardashian tregoi kthesat e saj të famshme në një palë pantallona ngjyrë kafe gjatë së mërkurës.

39-vjeçarja i bashkoi ata me një triko me ngjyrë të njëjtë më të shndritshme, të cilën ajo e përzgjodhi për në pazar me motrën e saj të dashur, Khloe, 35-vjeçe, shkruan DailyMail.

Por nuk ishte gjithë kënaqësi pasi vajzat ishin me ekipin për të filmuar serinë e tyre televizive, “Keeping Up With the Kardashians” atë ditë.

Image
Khloe

Kim, flokët e saj të errëta i kishte tërhequr prapa në një bishtalec që i binte shpinës dhe duket se e aplikoi në mënyrë të përsosur grimin.

Vajzat nuk ishin me motrën Kourtney atë ditë, pasi ajo dëshiron të mbajë sa më shumë private jetën e saj.

Image
Kim dhe Khloe

Kim së fundmi tha për Ellen: “Kourtney pëlqen të shfaqet në publik kur ajo dëshiron, kur ndihet mirë”.

“Nëse një anëtar i familjes shkon në pushime ose kërkon shumë kohë, anëtarët e tjerë të familjes duhet të hyjnë dhe të marrin përsipër ato orë”.

“Keeping Up With the Kardashians” përfundoi sezonin e tij të 17-të në muajin dhjetor, pak para festave.

Menjëherë pas përfundimit të këtij sezoni, Kim konfirmoi se do vazhdojë edhe sezoni i 18-të, dhe la të kuptohet se mosmarrëveshja me motrën e saj, Kourtney, do të rishfaqet në sezonin e ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat