Khloe Kardashian "mbulohet" nga xhinset - Bota Sot
Khloe Kardashian "mbulohet" nga xhinset

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian "mbulohet" nga xhinset

Nga: Bota sot Më: 23 janar 2020 Në ora: 13:53
Khloe Kardashian

Britney Spears dhe Justin Timberlake bën xhinset e dyfishta në vitin 2001.

Dhe Khloe Kardashian u shfaq me veshjet e viteve të 90-ta, me një veshje totalisht xhinse të mërkurën, derisa u shfaq bashkë me motrën e saj Kim./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat