Ia ngacmoj të dashurin e Katie Price dhe më pas bëri këtë veprim... - Bota Sot
Ia ngacmoj të dashurin e Katie Price dhe më pas bëri këtë veprim...

Bota e Yjeve

Ia ngacmoj të dashurin e Katie Price dhe më pas bëri këtë veprim...

Nga: Bota sot Më: 23 janar 2020 Në ora: 14:03
Bianca Gascoigne

Kohët e fundit ajo u quajt 'beg' nga Katie Price pasi la një koment flirtues në faqen e Instagramit të dashurit të saj, Kris Boyson.

Dhe Bianca Gascoigne nuk i kushtoj vëmendje kësaj drame derisa u nis për një seancë tjetër palesre në Essex të mërkurën pasdite./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat