Blac Chyna provokon me veshje - Bota Sot
Blac Chyna provokon me veshje

Bota e Yjeve

Blac Chyna provokon me veshje

Nga: Bota sot Më: 24 janar 2020 Në ora: 21:34
Blac Chyna

Blac Chyna po e bën modelimin e linjës së saj të veshjeve në Instagram.

Dhe të enjten në mbrëmje, bukuroshja 31 vjeqare e bëri sërish të njëjtën duke shpërndarë foto të reja e veshur me pantollona të shkurtër të zi me dantella.

Këto foto erdhën pas një periudhe të vështirë për të, pasi Rob Kardashian paraqiti kërkesën për kujdestarinë e vajzës së tyre tri vjeqare, Dream Kardashian./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat