Jessie J dhe Channing Tatum fotografohen pas ribashkimit - Bota Sot
Jessie J dhe Channing Tatum fotografohen pas ribashkimit

Bota e Yjeve

Jessie J dhe Channing Tatum fotografohen pas ribashkimit

Më: 25 janar 2020 Në ora: 13:43
Jessie J dhe Channing Tatum

Channing Tatum dhe Jessie J janë fotografuar për herë të parë bashkë pas ndarjes së bujshme të tyre.

Aktori i “The Magic Mike”, 39-vjeç dhe pop-ylli, 31-vjeç, shijuan një shëtitje rrugëve të Los Angeles, duke konfirmuar se janë sërish bashkë, shkruan TheSun.

Çifti u panë shumë të afërt dhe të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Një burim tha për “E! News” dhe dyshja janë ribashkuar pas disa javëve qëndrim larg njëri-tjetrit.

Çifti i famshëm i kishte dhënë fund lidhje së tyre më 2019, por mbetën miq në rrjete sociale, madje komentonin në fotografitë e njëri-tjetrit javët e fundit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat