Nicole Scherzinger shfaqet elegante në Grammy - Bota Sot
Nicole Scherzinger shfaqet elegante në Grammy

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger shfaqet elegante në Grammy

Më: 26 janar 2020 Në ora: 23:32
Nicole Scherzinger

Ajo e cila po përgatitet të bashkohet me kolegët e saj Pussycats Doll për një turne të nxehtë në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandën në muajin prill, shkruan Dailymail.

Këngëtarja Scherzinger , 41 vjeç, nuk dukej asgjë më pak se e bujshme në një fustan pa mëngë të bardhë që dukej mahnitëse.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat