Elita bën “selfie”, derisa Zëri i sillet nëpër këmbë - Bota Sot
Elita bën “selfie”, derisa Zëri i sillet nëpër këmbë

Bota e Yjeve

Elita bën “selfie”, derisa Zëri i sillet nëpër këmbë

Më: 29 janar 2020 Në ora: 14:52
Elita Rudi

Elita Rudi ndonëse është tërhequr nga paraqitjet në television, por jo edhe nga syri i publikut.

Prezantuesja e njohur, e cila ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram që nga koha kur u bë nënë, është përkushtuar më shumë familjes dhe jetës private.

Por, Elita iu qëndron afër adhuruesve të saj, me postime të ndryshme në Instagram, e së fundi i solli edhe disa imazhe të reja.

Elita e cila ditë më parë ndryshoj ngjyrën e flokëve, ka publikuar disa fotografi para pasqyrës teksa rregullohet, e që djali i saj, Zëri shihet pranë saj.

Ndryshe, Elita nuk ka paralajmëruar nëse do të kthehet me ndonjë projekt televiziv.

Image
Elita Rudi
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat