39-vjeçarja Kardashian “tërbon” rrjetin me këtë paraqitje - Bota Sot
39-vjeçarja Kardashian “tërbon” rrjetin me këtë paraqitje

Bota e Yjeve

39-vjeçarja Kardashian “tërbon” rrjetin me këtë paraqitje

Më: 29 janar 2020 Në ora: 18:18
Kim Kardashian

Ylli televiziv dhe “mbretëresha” e rrjeteve sociale, Kim Kardashian, është një nga femrat më të njohura dhe më të përfolura në botë.

Kjo për shkak të bukurisë së saj dhe formave “bombastike” trupore, që nuk heziton ti ekspozojë vazhdimisht nëpër rrjetet sociale.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku ajo është paraqitur me një fustan të veçantë, i cili vinte në pah linjat e saj trupore në formën më të mirë.

Image
Kim Kardashian

Kujtojmë që Kim është një nga personazhet më të ndjekura nëpër rrjetet sociale. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat