Veshja që më së miri ja përshkruan trupin Kim Kardashian - Bota Sot
Veshja që më së miri ja përshkruan trupin Kim Kardashian

Bota e Yjeve

Veshja që më së miri ja përshkruan trupin Kim Kardashian

Nga: H.O. Më: 20 shkurt 2020 Në ora: 22:11
Kim Kardashian

Emri i saj nënkupton miliona fansa.

Dhe Kim Kardashian mori sërish vëmendjen të mërkurën.

Ylli televiziv 39 vjeqar shfaqi linjat e saj të famshme në një fustan të verdhë kur doli nga studio e Daviv Letterman në Loa Angelos./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat