Kur Arbenita e Feros tregon gjoksin gjigant

Bota e Yjeve

Kur Arbenita e Feros tregon gjoksin gjigant

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 07:09
Arbenita Ismajli

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj seksi në rrjetet sociale

E tillë është edhe paraqitja e sotme e fundit ku Arbenita vë në plan të parë gjoksin e saj, që është edhe njëri prej aseteve të saj të forta.

E në këtë foto ajo reklamon njërën prej firmave të njohura te të brendshmeve.

Image

Ndryshe, Arbenita është e dashura e Feros, por ata kanë një lidhje të çuditshme bashkimesh dhe ribashkimesh gjatë shumë periudhave sa ata kanë filluar të përfolën për lidhjen e tyre. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat