Ashtu siç nuk i keni parë më herët, fotot që kanë "turpëruar" VIP-at - Bota Sot
Ashtu siç nuk i keni parë më herët, fotot që kanë "turpëruar" VIP-at

Bota e Yjeve

Ashtu siç nuk i keni parë më herët, fotot që kanë "turpëruar" VIP-at

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 13:58
Ilustrim

Jemi mësuar t’i shohim gjithnjë të kuruara, elegante dhe me stil. Por nuk ndodh kështu gjithmonë me VIP-at që kanë pushtuar ekranet dhe rrjetet sociale.

Fotot e mëposhtme tregojnë anën ndryshe të Rihanas, Beyonce, Kim Kardashian apo Britney Spears. Foto që me siguri nuk do të donin të ishin në qarkullim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat