Irina Shayk me dy veshje të ndryshme - Bota Sot
Irina Shayk me dy veshje të ndryshme

Bota e Yjeve

Irina Shayk me dy veshje të ndryshme

Nga: Bota sot Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 18:08
Irina Shayk

Irina Shayk është fotografuar në dy veshje të ndryshme gjatë një dite në Milan Fashion Week të premten.

Modelja 34 vjeqare ruse dukej mahnitëse gjatë shëtitjes së saj e veshur me një xhaketë gri dhe më pas me një ansambël të pabesueshëm rozë Versace.

Ajo ishte parë duke dalë me shokun e saj të bukur Ali Kavoussi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat