Gigi Hadid në shëtitje me nënën - Bota Sot
Gigi Hadid në shëtitje me nënën

Bota e Yjeve

Gigi Hadid në shëtitje me nënën

Nga: H.O. Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 18:17
Gigi Hadid

Ajo sapo ka festuar për vajzat e saj Gigi dhe Bella në Javën e Modës.

Dhe Yolanda Hadid përsëri tregoj mbështetjen e saj për vajzat e saj, derisa doli në Milano të premten pasdite.

Ylli televiziv i The Real Housewives Of Beverly Hills, 56 vjeqarja dukej sensacionale me një veshje gjithëpërfshirëse, me një veshje të ngushtë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat