Kelly Brook mahnitëse në të zeza - Bota Sot
Kelly Brook mahnitëse në të zeza

Bota e Yjeve

Kelly Brook mahnitëse në të zeza

Nga: H.O. Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 18:25
Kelly Brook

Ajo është një prezantuese radio dhe modele e cila tërheq vëmendjen me stilin e saj.

Dhe e premtja nuk dukej më ndryshe për Kelly Brook kur la studiot e radio Heart FM në Londër.

40 vjeqarja ishte e veshur për punë me një veshje të zezë./Bota Sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat