Danielle Lloyd tregon fizikun në bikine - Bota Sot
Danielle Lloyd tregon fizikun në bikine

Bota e Yjeve

Danielle Lloyd tregon fizikun në bikine

Nga: H.O. Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 18:31
Danielle Lloyd

Ajo ka shkuar për një shëtitje në Dubai.

Dhe Danielle Lloyd ka treguar fizikun e saj të shkëlqyeshëm në bikine blu, derisa ishte në plazh me burrin e saj Michael O'Neill të premten.

Ish modelja magjepsëse 36 vjeqarja ndau një foto me burrin e saj dhe katër djemtë e saj./Bota Sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat