Alessandra Ambrosio në bikine të kuqe - Bota Sot
Alessandra Ambrosio në bikine të kuqe

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio në bikine të kuqe

Nga: H.O. Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 18:39
Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio tregoj edhe një ngjyrë tjetër nga linja e saj e veshjeve të GAL Floripa të enjten pasdite.

Sirena e cila lindi në Brazil dhe fitoj famën falë Victoria Secret dhe Vogue u pa në plazh me një veshje të kuqe të ndritshme që tregonin kthesat e saj mahnitëse./Bota Sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat