Genta Ismajli sjell foto provokative me të dashurin

Bota e Yjeve

Genta Ismajli sjell foto provokative me të dashurin

Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 07:47
Genta Ismajli dhe Huseyin Usta

Genta Ismajli po e shijon në maksimum lidhjen e dashurisë. Por edhe jeta profesionale po i ecën mjaftë mirë, duket se 2020-ta do të jetë vit i mbarë për Gentën.

Ajo sapo ka përfunduar xhirimet e këngës më të re që do të vijë në bashkëpunim me reperin shumë të famshëm turk Eypio. Mësohet që Genta në këtë projekt përveç shqipes do të këndoj edhe në gjuhen turke.

Çifti çdo ditë shpërndajnë foto dhe video në rrjetet sociale të tyre, nuk hezitojnë aspak ti ndajnë momentet e lumtura të lidhjes së tyre.

Madje për shumë kë është cilësuar si e tepërt nga ana e çiftit, mirëpo për Gentën një gjë e tillë është shumë normale, madje ajo në një intervistë e vlerëson shumë faktin që i dashuri e saj nuk heziton ta shpreh publikisht dashurinë e madhe që ka për këngëtaren.

As fotot profesionale nuk mungojnë nga çifti më i përfolur i momentit.

Më poshtë mund ti shikoni disa foto të fundit nga çifti:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat