Irina Shayk duket elegante - Bota Sot
Irina Shayk duket elegante

Bota e Yjeve

Irina Shayk duket elegante

Nga: H.O. Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 18:14
Irina Shayk
Image

Ato kanë qenë në Itali duke modeluar gjatë Milan Fashion Week.

Dhe Irina Shayk dukej shumë elegante kur hyri në pistën e Salvatore Ferragamo Fall/ËInter 2020 bashkë me Doutzen Kroes në Milano, gjatë të shtunës.

Modelja 34 vjeqare u shfaq shumë elegante me një veshje bezhë, me pantollona dhe xhaketë që përputheshin me njëra-tjetrën./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat