Harry dhe Meghan me një deklaratë të ashpër ndaj mbretëreshës - Bota Sot
Harry dhe Meghan me një deklaratë të ashpër ndaj mbretëreshës

Bota e Yjeve

Harry dhe Meghan me një deklaratë të ashpër ndaj mbretëreshës

Nga: H.O. Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 18:21
Arkiv

Duka dhe Dukesha e Sussex kanë publikuar një deklaratë të jashtëzakonshme në faqen e tyre të interneti duke pretenduar se Mbretëresha nuk e zotëron fjalën mbretërore në gjithë botën, andaj ishin të detyruar të hidhnin markën e tyre të Sussex Royal.

Harry dhe Meghan në deklaratën e tyre njftuan se do të ndalonin përdorimin e fjalës mbretëror pas pranverës dhe ata insistuan se do të mbajnë titujt e tyre HRH edhepse aktualisht nuk janë duke i përdorur./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat