E dashura e Ronaldos vishet me të bardha - Bota Sot
E dashura e Ronaldos vishet me të bardha

Bota e Yjeve

E dashura e Ronaldos vishet me të bardha

Nga: H.O. Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 18:43
Georgina Rodriguez

Muajin e kalaur ajo na nxitur shumë thashetheme duke iu referuar Christiano Ronaldos si burri i saj, duke prentenduar se ata janë martuar.

Dhe të shtunn, Georgina Rodriguez u shfaq me një veshje të bardhë kur ndoqi shfaqjen e Ermanno Scervino Vjeshtë/Dimër në Milano, të Italisë./Bota Sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat