Brenda shtëpisë mbretërore të Kourtney Kardashian - Bota Sot
Brenda shtëpisë mbretërore të Kourtney Kardashian

Bota e Yjeve

Brenda shtëpisë mbretërore të Kourtney Kardashian

Nga: H.O. Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 19:52
Kourtney Kardashian

Brenda shtëpisë së madhe të Kourtney Kardashian në LA, një shëtitje tek veshja, tavolina e ping-pongut, piano dhe fusha e basketbollit.

Nëna e tre fëmijëve madje ka folur për pasionin e saj gjatë një episode të Keeping Up With The Kardashians ku rrëfej së dëshironte të ndiqte një karrierë të dizajni, nëse ajo nuk do të gjente famë me motrat e saj.Bota Sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat