Ish-velina e Mamaqit provokon nga shtrati - Bota Sot
Ish-velina e Mamaqit provokon nga shtrati

Bota e Yjeve

Ish-velina e Mamaqit provokon nga shtrati

Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 21:38
Belinda Dragoti

Belinda Dragoti ka fituar simpatinë e publikut që nga dalja e saj në “Xing me Ermalin” dhe që aty Instagrami i saj është bërë goxha i famshëm.

Në një ndër fotot bukuroshja ka pozuar mjaft provokuese me të brendshme nga shtrati dhe përveç pamjes së saj vëmëndjen e merr komenti i këngëtarit shqiptar, Dijonis Biba.

“Fotograf jam”, shkruan këngëtari i cili lë të mendoj se foton e ka shkrepur ai, por Belinda i hedh poshtë të gjitha dyshimet pasi në postim ka bërë “tag” fotografin profesionist i cili ka shkrepur foton.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat