Vjehrra e Dua Lipës merr vëmendjen e të gjithëve në Milano

Bota e Yjeve

Vjehrra e Dua Lipës merr vëmendjen e të gjithëve në Milano

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 07:36
Yolanda Hadid

Në Milano po mbahet “Java e Modës”, e aty po marrin pjesë bukuroshet Bella dhe Gigi Hadid.

Në mbështetje të modeleve, ishte nëna e tyre.

56-vjecarja zgjodhi për të veshur kostum shumëngjyrësh, ku edhe mori vëmendjen e të gjithëve.

Yolanda Hadid është edhe vjehrra e këngëtares, Dua Lipës.

Dua tani është në lidhje dashurie me djalin e saj Anwarin.

Image
Yolanda Hadid

Ish modelja Yolanda ishte e martuar me Mohamed Hadid, me të cilin ka tre fëmijë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat