Alessandra Ambrosio e zbukuron karnevalin - Bota Sot
Alessandra Ambrosio e zbukuron karnevalin

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio e zbukuron karnevalin

Nga: H.O. Më: 24 shkurt 2020 Në ora: 07:46
Alessandra Ambrosio

Ajo ka bërë emër si një nga fotomodelet më të kërkuara në botë.

Dhe Alessandra Ambrosio ka treguar figurën e saj magjepsëse gjatë karnevalit të Rio De Janeiro në Brazil të dielën pasdite.

Supermodelja kishte veshur bikine ngjyrë ari për të impresionuar të gjithë me trupin e saj mahnitës./Botasot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat