Eva Mendes po 'plaket' - Bota Sot
Eva Mendes po 'plaket'

Bota e Yjeve

Eva Mendes po 'plaket'

Nga: H.O. Më: 24 shkurt 2020 Në ora: 08:07
Eva Mendes

Eva Mendes po ndihet e tronditur dhe krenare që do të mbush 46 vjet pas dy jave.

Në fillim të këtij muaji ajo komentoj me fjalët "Ajo po plaket", duke falenderuar që ende është këtu.

Këtë vikend ajo ka folur për People duke thënë se ishte emocionuar pasi asnjë person nuk la ndonjë koment që duke u plakur është keqdashëse./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat