Timberlake dhe Jessica Biel, dëshmojnë lumturi në martesën e tyre - Bota Sot
Timberlake dhe Jessica Biel, dëshmojnë lumturi në martesën e tyre

Bota e Yjeve

Timberlake dhe Jessica Biel, dëshmojnë lumturi në martesën e tyre

Më: 24 shkurt 2020 Në ora: 12:52
Foto

Këngëtari i njohur me famë botërore Justin Timberlake që nga viti 2012, është i martur me aktoren amerikanee Jessica Biel.

Romanca e çiftit u godit nga thashethemet për një ndarje, pasi Justini ishte kapur me Alisha Wainwrightin gjatë një nate të këndshme në nëntor.

Këngëtari i shumë hiteve 39-vjeçari Timberlake dhe aktorja e “The Sinner”, 37 -vjeçarja Biel, dukeshin vërtet të lumtur pranë njëri- tjetrit, derisa bashkë me ta u pa edhe djali i tyre Silasi, në një drekë të vonë në qendër të Manhattanit.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat