Kylie dhe Travis Scott bëhen bashkë ? - Bota Sot
Kylie dhe Travis Scott bëhen bashkë ?

Bota e Yjeve

Kylie dhe Travis Scott bëhen bashkë ?

Më: 24 shkurt 2020 Në ora: 13:08
Kylie Jenner, Travis Scott dhe vajza e tyre Stormi

Dikur ishin një nga çiftet më të njohur në botë, tashmë ata janë të ndarë.

Kylie Jenneri dhe reperi Travis Scotti, tashmë e vetmja gjë që i bashkon është vajza e tyre e vogël Stormi.

Ata të dytë të dielën u panë së bashku në Woodland Hills, një depo gjigante e trampolinave bashkë me vajzën e tyre Stormi, që kishin shkuar për ta argëtuar vajzën e vogël.

Dyshja madje u pa mjaft të disponuar pranë njëri-tjetrit, derisa në asnjë moment nuk u pa negativ ndaj njëri-tjetrit.

Edhe pse kishte zëra se ata do të ribashkoheshin, deri tani nuk ka asgjë të konfirmuar, ndërsa në rastet kur ata shihen bashkë japin një përshtypje të një çifti të lumtur. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat