Kim Kardashian si perëndeshë e artë - Bota Sot
Kim Kardashian si perëndeshë e artë

Bota e Yjeve

Kim Kardashian si perëndeshë e artë

Nga: H.O. Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 08:28
Kim Kardashian

Ajo është shumë krenare për markën e saj të suksesshme të rrobave SKIMS.

Dhe Kim Kardashian dukej e jashtëzakonshme derisa modelonte për koleksionin e saj të ri të brendshmeve të quajtuar Naked.

Bukuroshja 39 vjeqare pozoj në shkretëtirë me një fotosesion të mrekullushëm si një perëndeshë e artë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat