Kendall Jenner, elegante në New York - Bota Sot
Kendall Jenner, elegante në New York

Bota e Yjeve

Kendall Jenner, elegante në New York

Nga: H.O. Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 08:48
Kendall Jenner

Ajo ka qenë pjesë e pistave në New York, Lndër dhe Milano për Javët e Modës.

Por përpara se Kendall Jenner të shkoj në Paris për pistat e fundit, ajo është ndalur në New York.

Modelja 24 vjeqare dha një shfaqje elegante të hënën pasdite në Manhattan./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat