Beyonce shikon qiellin dhe i këndon Kobe Bryant

Bota e Yjeve

Beyonce shikon qiellin dhe i këndon Kobe Bryant

Nga: H.O. Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 08:57
Beyonce

Beyonce shikonte drejt qiellit derisa nderoj mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, në memorialin publik për yllin e NBA të hënën.

Duke dalë në skenë në Staples Center në Los Angelos të hënën, ajo shikoj turmën e rreth 20 mijë njerëzve.

Fansat vunë re edhe ndryshimin e vogël që ajo bëri brenda këngës së saj, kur në vend të tekstit 'duke u përplasur me ty' përdori fjalët 'duke qeshur me ty'./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat