Demi Rose, fotoja-ja që mori gati 1 milionë ‘like’/ Ja si u shfaq modelja

Bota e Yjeve

Demi Rose, fotoja-ja që mori gati 1 milionë ‘like’/ Ja si u shfaq modelja

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 15:22
Demi Rose

Demi Rose është një nga modelet e Instagramit më e pëlqyer nga brezi i ri.

Ajo numëron me me miliona ndjekës nga e gjithë bota dhe shkak për këtë janë poza e nxehta që modelja publikon në llogarinë e saj në internet

Bukuroshja 23 vjeçare nuk le për asnjë çast pa treguar format e saja trupore duke nisur që nga topless dhe nudo.

Image

Madje në foton e fundit modelja mori gati 1 milionë like e mijëra komente.

Aty shihet modelja thuajse e zhveshur, në një shpellë shumë të bukur në Tulum të Meksikës.

Fansat reaguan menjëherë. “Kush është fotografi? Jam xheloz“, shkruante njëri prej tyre. Demi njihet për foto provokuese, të cilat I kanë sjellë një vëmendje të madhe në rrjetet sociale, që përkthehet, edhe në përfitime financiare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat