Victoria Secret sjell të brendshme 'seksi'

Bota e Yjeve

Victoria Secret sjell të brendshme 'seksi'

Nga: H.O. Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 20:08
Victoria Secret

Blerësit kanë shpërthyer ndaj markës së të brendshmeve të femrave nga Victoria Secret, të cilat kohët e fundit sollën një larmi me produktet e saj, si dhe më modelet që po punëson.

Javën e kaluar gjigandi i veshjeve të brendshme, u duk se po ndryshonte veshjet e saj, përmes disa fotot të publikuara në llogarinë e tyre në Instagram./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat