Shfaqet në bikine, pas operacioneve plastike - Bota Sot
Shfaqet në bikine, pas operacioneve plastike

Bota e Yjeve

Shfaqet në bikine, pas operacioneve plastike

Nga: H.O. Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 20:29
Danielle Lloyd

Ajo iu nënshtrua një ndërhyrje në gjoks dhe një tjetër në bark në fund të vitit 2019.

Dhe Danielle Lloyd shfaqi frytet e punës së kirurgut të saj, kur u shfaq me bikine në plazh gjatë një pushimi familjar në Dubai./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat