U zotua se nuk do të zhvishet, por... - Bota Sot
U zotua se nuk do të zhvishet, por...

Bota e Yjeve

U zotua se nuk do të zhvishet, por...

Nga: H.O. Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 20:50
Elizabeth Hurley

Kohët e fundit ajo tha se i pëlqen të 'mbulohet' dhe se kurrë nuk do të shëtiste publikisht në bikine.

Megjithatë, Elizabeth Hurley nuk mund të rezistonte pa treguar linjat e saj në bikine luksoze, derisa po shijon pushimin e saj në Maldives.

Aktorja e Gossip Girl, shfaqi në Instagram figurën e saj me një palë bikine ngjyrë blu./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat