Motra e Ritës, Elena Ora, duket mahnitëse! - Bota Sot
Motra e Ritës, Elena Ora, duket mahnitëse!

Bota e Yjeve

Motra e Ritës, Elena Ora, duket mahnitëse!

Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 10:21
Ilustrim

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora, është një nga yjet që po shkëlqen në arenën ndërkombëtare.

Duke gëzuar një famë të tillë, ajo merr vëmendje të madhe me paraqitjet publike që bën.

Vëmendje nuk shpëtojnë pa marrë edhe familjarët e Ritës, siq është rasti i motrës së saj Elenës, e cila njëherit është edhe menagjere e këngëtares.

Image

Së fundmi, Elena ka publikuar një fotografi, ku shihet në një formë mjaft të mirë, duke e dëshmuar se nuk ja ‘lëshon’ rrugën Ritës sa i përket bukurisë dhe formave trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat