Binjaket 'seksi' provokojnë me foto - Bota Sot
Binjaket 'seksi' provokojnë me foto

Bota e Yjeve

Binjaket 'seksi' provokojnë me foto

Nga: H.O. Më: 17 mars 2020 Në ora: 09:12
Jess dhe Eve Gale

Binjaket e Love Island, Jess dhe Eve Gale ju dhanë fansave të tyre argëtim kur pozuan së bashku në një seri fotografish shumë seksi.

20 vjeqaret treguan kthesat e tyre në veshjet e tyre të kuqe, duke treguar pasuritë mbresëlënëse./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat