Lauren Goodger, nxjerr gjoksin - Bota Sot
Lauren Goodger, nxjerr gjoksin

Bota e Yjeve

Lauren Goodger, nxjerr gjoksin

Nga: H.O. Më: 17 mars 2020 Në ora: 09:27
Lauren Goodger

Lauren Goodger nuk ka lejuar që kaosi i koronavirusit t'ia ndërprej rrugën asaj, pasi që humbi peshë pak kohë më parë.

Kështu ajo pa dyshim deshi të nxjerr në pah linjat e saj, kur u shfaq me një bluzë të bardhë në Essex dhe pantollona krem po aq seksi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat