Georgia Harrison tregon trupin me bikine - Bota Sot
Georgia Harrison tregon trupin me bikine

Bota e Yjeve

Georgia Harrison tregon trupin me bikine

Nga: H.O. Më: 18 mars 2020 Në ora: 21:29
Georgia Harrison

Ajo është rikthyer në Angli pasi kaloj një shëititje në Tenerife.

Dhe Georgia Harrison tregoj linjat e saj trupore me rroba banjo ngjyrë rozë në plazh, disa ditë më parë.

Ylli i Love Island dukej sensacionale derisa ecte përgjatë bregut me bikinet me një krahë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat