Alessandra Ambrosio e 'zjarrtë' në bikine - Bota Sot
Alessandra Ambrosio e 'zjarrtë' në bikine

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio e 'zjarrtë' në bikine

Nga: H.O. Më: 18 mars 2020 Në ora: 21:43
Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio ka shpërndarë pothuajse cdo ditë foto nga udhëtimi i saj në Brazil.

Dhe të mërkurën, supermodelja 38 vjeqare u shfaq sërish me rroba banjo nga linja e saj GAL Florida që e krijoj me shoqen e saj më të mirë./Botasot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat