Afërdita Dreshaj nuk ‘izolohet’ por ka një këshillë - Bota Sot
Afërdita Dreshaj nuk ‘izolohet’ por ka një këshillë

Bota e Yjeve

Afërdita Dreshaj nuk ‘izolohet’ por ka një këshillë

Nga: H.O. Më: 18 mars 2020 Në ora: 22:25
Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjetet sociale. Madje edhe në këtë kohën e izolimit, ajo duket se është kative edhe në jetën e saj reale. Atë askush nuk mund ta ndalë.

Ajo ka publikuar një video në Instagram duke dalë jashtë dhe më pas një tjetër pas palestre.

“Aktivizohu” shkruan ajo. E më pas duket se ka përgatitur edhe ushqim për të dhe bashkëshortin e saj./Bota sot

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat