Oriola nuk i ndalon pozat provokative as në këtë gjendje - Bota Sot
Oriola nuk i ndalon pozat provokative as në këtë gjendje

Bota e Yjeve

Oriola nuk i ndalon pozat provokative as në këtë gjendje

Më: 19 mars 2020 Në ora: 07:00
Oriola Marashi

Oriola Marashi nuk po ndalet.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, njihet për pozat provokative.

Ajo është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet, e duke pasur parasysh gjendjen e jashtëzakonshme ajo nuk po ndalet as tani.

Image

Oriola i ka publikuar tri foto në të cilat shihet e veshur me rroba me ngjyrë të kuqe. Sigurisht se format e saj trupore janë vënë në fokus.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat